Otázky a odpovědi

1. Co je to kvantová transformace?

Propojení poznatků kvantové fyziky a neuropsychologie, díky kterým se odkrývá zcela zásadní vysvětlení toho, co je to realita, ve které žijeme, a jakým způsobem ji ovlivňujeme našimi myšlenkami, emocemi, vědomími a podvědomími. 

Žádná ezoterika, ani kouzla, ale nový vědecký koncept, naplňující myšlenku: "Změň sebe a změní se celý svět", a naplňující zákony A. C. Clarka: 

1) Dostatečně vyspělá technologie je k nerozeznání od magie.

2) Jediným způsobem určení limitů proveditelnosti je jejich překročení malým opatrným krokem do nemožného.

2. Pro koho jsou semináře určeny?

Pro všechny dospěláky, kteří chtějí ve svém životě něco změnit nebo je prostě jen zajímá, jak funguje MATRIX, ve kterém žijeme. A kteří jsou ochotni převzít zodpovědnost za svůj život.

3. Jak probíhá večerní seminář?

Večerní seminář odpovídá jednomu modulu Kvantové transformace MATRIX. Skládá se ze dvou cca 1,5 hod bloků oddělených přestávkou. O přestávce je zajištěno občerstvení. Po dobu celého semináře je k dispozici voda, čaj či káva. Časová dotace 3,5 hodiny + 0,5 hodiny prostor na vaše otázky a témata

4. Jak probíhá celodenní seminář?

Celodenní seminář se skládá ze dvou modulů Kvantové transformace Matrix. Dopoledne jeden a odpoledne druhý. Moduly trvají cca 3,5 až 4 hodiny a jsou odděleny hodinovou přestávkou na oběd. V dopolední i odpolední části jsou pak 1-2 přestávky na občerstvení. Po dobu celého semináře je k dispozici voda, čaj, káva, ovoce, zelenina i nějaké sladkosti.

5. Kolik bývá na seminářích osob?

Ideální kapacita je cca 15-20 osob. Na kvantových cvičeních pak cca 6-12 osob. Na kvantových výletech do přírody cca 4-10 osob. Určeno pouze pro dospělé.

6. Jak je to s platbou a rezervacemi?

Večerní seminář:  700,- Kč, celodenní seminář 2000,- Kč. Platba v hotovosti přímo na semináři, nebo předem převodem na účet. Své místo si raději včas zarezervujte - v případě vyššího zájmu pak budete mít přednost. Navíc pro vás budeme moci připravit občerstvení na přestávku.

Rezervace přijímáme emailem, sms, fb či telefonicky. Na prvním semináři si pak můžete rezervovat i místo na následující seminář nebo cvičení. Určeno pouze pro dospělé.

7. Musím chodit na všechny semináře postupně?

Můžete se přihlásit jen na ty semináře, jejichž téma vás zajímá. Každý seminář funguje i  samostatně, jen pravděpodobně nebudete úplně všemu rozumět.

Nejlepší je absolvovat semináře od začátku, postupně jak jdou za sebou, jelikož témata a metody na sebe logicky navazují. Pak prožijete i skutečnou transformaci vašeho vědomí i podvědomí.