Co napsali absolventi seminářů

Na první MATRIX přišla holčina, která sice vypadala silně, ale byla křehčí než sněhová vločka a pořád se jí chtělo brečet. Dnes se těším ze života, mám dvě skvělé děti, dostudovanou školu, a vztahy v rodině, o kterých se mi ani nesnilo. Dalo mi to tolik, že by to vystačilo na knihu.

Jitka

Semináře mi daly pochopení, ze vše s čím mám problém, mohu a dokážu změnit. Poznala jsem metody, kterými si tvořím svou vlastní realitu.

Jarka

Pochopila jsem, že náhody neexistují, vše je naše tvorba. Přání se plní a my jsme tvůrci. Bavilo mě to. Dostala jsem příležitost vybrat si, jak chci žít dál. Je to skvělá nová cesta, kterou bych doporučila každému.

Lenka

Občas si teď připadám, jak v jiné dimenzi. Najednou vidím, když lidé lžou, manipulují, hrají si na co nemají, nasazují si před sebou masky. Baví mě to pozorovat a vědět, že už toho nejsem součástí.

Denisa

Našla jsem zde návody, jak se odpoutat od veškerých životních negací a jak vše v životě uchopit lépe. Metody, jak tvořit, skoro až čarovat.

Natálie

Pro mne bylo úžasné, že jsem pochopila, že tvůrcem mého života jsem já. Já zodpovídám za své emoce a za věci, co se mi dějí, a můžu to ovlivnit mým myšlením. Po semináři se vždy cítím nabitá jako po týdnu dovolené

Romana

Je to hodně o tom, jak překročit svoje ukotvené hranice ve společnosti. Prostě nebuď ovce ve stádu. Já na to mám tento citát: "Hoď mě vlkům a vrátím se jako vůdce smečky."

Faustýna

Semináře mi pomohly vidět život jinak. Teď už vím, že nic není náhoda, že člověk má možnost si tvořit vlastní realitu a plnit přání. Díky seminářům mám i nové stejně naladěné přátele a známé. Velmi přínosné pro mě bylo i setkávání a společné sdílení mezi semináři. Přála bych a i doporučuji tyhle zážitky všem, co si neví se svým životem rady, nebo se chtějí posouvat a dopracovat se tak ke spokojenému a naplněnému životu. Díky moc za tuhle možnost.

Eva

Co napsali absolventi seminářů

JitkaNa první MATRIX přišla holčina, která sice vypadala silně, ale byla křehčí než sněhová vločka a pořád se jí chtělo brečet. Dnes se těším ze života, mám dvě skvělé děti, dostudovanou školu, a vztahy v rodině, o kterých se mi ani nesnilo. Dalo mi to tolik, že by to vystačilo na knihu.

JarkaSemináře mi daly pochopení, ze vše s čím mám problém, mohu a dokážu změnit. Poznala jsem metody, kterými si tvořím svou vlastní realitu.

LenkaPochopila jsem, že náhody neexistují, vše je naše tvorba. Přání se plní a my jsme tvůrci. Bavilo mě to. Dostala jsem příležitost vybrat si, jak chci žít dál. Je to skvělá nová cesta, kterou bych doporučila každému.

DenisaObčas si teď připadám, jak v jiné dimenzi. Najednou vidím, když lidé lžou, manipulují, hrají si na co nemají, nasazují si před sebou masky. Baví mě to pozorovat a vědět, že už toho nejsem součástí.

NatálieNašla jsem zde návody, jak se odpoutat od veškerých životních negací a jak vše v životě uchopit lépe. Metody, jak tvořit, skoro až čarovat.

RomanaPro mne bylo úžasné, že jsem pochopila, že tvůrcem mého života jsem já. Já zodpovídám za své emoce a za věci, co se mi dějí, a můžu to ovlivnit mým myšlením. Po semináři se vždy cítím nabitá jako po týdnu dovolené

FaustýnaJe to hodně o tom, jak překročit svoje ukotvené hranice ve společnosti. Prostě nebuď ovce ve stádu. Já na to mám tento citát: "Hoď mě vlkům a vrátím se jako vůdce smečky."

EvaSemináře mi pomohly vidět život jinak. Teď už vím, že nic není náhoda, že člověk má možnost si tvořit vlastní realitu a plnit přání. Díky seminářům mám i nové stejně naladěné přátele a známé. Velmi přínosné pro mě bylo i setkávání a společné sdílení mezi semináři. Přála bych a i doporučuji tyhle zážitky všem, co si neví se svým životem rady, nebo se chtějí posouvat a dopracovat se tak ke spokojenému a naplněnému životu. Díky moc za tuhle možnost.