Kvantování a klíšťata

03.07.2022

Jeden z možných návodů, jak použít techniky kvantové transformace na pohyb v přírodě mezi klíšťaty. Schválně nepíšu "proti klíšťatům", protože při kvantování je důležitá láska, respekt a soulad. Nikoli strach a odpor, které do lidí hromadně programují média.

---
Je třeba si uvědomit, že správné kvantování vychází z energie srdce a proto je třeba ho podpořit láskou a přijetím. To znamená, že náš záměr a z něj plynoucí vztah ke klíšťatům je nejprve třeba přetransformovat do souladu s energií srdce.
---
Jeden z možných způsobů je tento: Než vlezeme na louku či do lesa (já obecně vždy kvantuji nějakou konkrétní přírodní oblast, ve které se hodlám pohybovat), otevřeme pole, procítíme spojení s přírodou, lásku, vděčnost, že jsme její součástí, a že stejně jako my, patří do přírody i všichni ostatní tvorové, tedy i klíšťata. Navíc, ty ostatní tvorové jsou tam vlastně doma. To my jdeme na návštěvu.
---
A následně vyšleme klíšťatům vzkaz: Mám vás rád a nechci vám ublížit. Držte se ode mne dál ať jsme všichni v pohodě, pořádku a bezpečí. K tomu si vizualizujeme, jak jdeme lesem, či trávou a klíšťata nám uhýbají do stran a dělají nám prostor. To vše v lásce, míru, respektu a harmonii s přírodou.
---
Pokud potřebujete mít vyloženě pocit nějaké ochrany, můžete záměr případně doplnit o vizualizací nějaké ochranné bubliny kolem vás, nebo si jí vytvořte rukama, a vložte do ní záměr "Zde jsme chráněni a v bezpečí. Klíšťátka, držte se v bezpečí dál."