Svoboda nepřichází s majetkem

01.07.2022

Kdo hromadí majetek v představě, že materiální bohatství ho učiní šťastným a svobodným, mnohdy dojde k poznání, že skutečná svoboda a štěstí je dost o něčem jiném.

Vzpomínám si na klienta, který ke mne přišel kdysi na terapii s tím, že: "Splnil jsem si všechny sny - Mám skvělou manželku, hodné děti, několik domů, luxusní auta, úspěšnou firmu, pohádkové příjmy, ... tak proč se s tím vším necítím šťastný?"

A nebyl sám, podobných lidí znám více. V materiálním hmotném světě získali vše, co kdy toužili vlastnit. Ale ten pocit spokojenosti, štěstí a svobody spolu s tím nějak nepřicházel. A oni opravdu nechápali, jak je to možné. Vždyť přece mají vše, tak proč se necítí dlouhodobě šťastní a naplnění?

No, především proto, že pocit štěstí je stav mysli a souvisí tak více se souladem našeho vědomí a podvědomí, než s událostmi, lidmi a předměty ve fyzické realitě. Základem pro stav "být dlouhodobě šťastný" je tedy naučit se vědomě pracovat se svou myslí a emocemi.

Otevřít srdce a propojit ho s rozumem. Zharmonizovat negativní podvědomé vzorce, strachy a obavy. Nejprve u sebe a později třeba i ve vztazích s nejbližšími. A v dalším levelu se třeba napojit na Zdroj a přijít na to, kdo jsme, proč tu jsme a co je naším posláním.

A to je i tématem mých seminářů Kvantové transformace MATRIX. Vše, co opravdu potřebujeme ke štěstí se nachází v naší hlavě a v našem srdci. Tak si k nim na seminářích pojďme ukázat klíč.