Jak si "neštěkat" do pole

02.07.2022

Kdo v životě hrotí, lpí a tlačí na průběh událostí, řešení či na splnění svých záměrů, málokdy se dočká pocitu pohody, klidu a uvolnění. Jednoduše, co vysíláme, to se nám vrací zpět.

Pokud vyzařujeme energii nesouladu a odporu, dostaneme zpět nesoulad a odpor. Například, když mám vadí, že věci nejsou tak, jak bychom potřebovali, nebo jsme otrávení z vývoje současné společenské situace, nebo až moc lpíme na splnění svého přání.

Co tedy dělat, když nám něco vadí, jsme pohoršeni, jsme vyděšeni, nebo potřebujeme, aby se něco stalo fakt co nejrychleji? No, hlavně si uvědomit, že setrvání a opakované prožívání podobných myšlenkových stavů nám přinese jen více frustrací a zklamání.

Jak učím na Kvantovce MATRIX 3a+3b, použijte techniky na zklidnění mysli a harmonizaci emocí, vyjadřujte vděčnost za to, co už máte, a vizualizujte + virtuálně prožívejte to, co chcete, to, co je vaším cílem. Ne to, co nechcete a čeho se potřebujete zbavit. A hlavně věřte, že se hezké věci mohou stát a že si je zasloužíte. 

Pokud totiž máme jasný záměr, důvěru v jeho naplnění a současně pro něj i aktivně žijeme, můžeme s klidem hodit starosti za hlavu. Záměr se dříve či později projeví i v realitě. Zbytečné se stresovat, zbytečné se obávat.