Hormony štěstí - Imaginace

01.07.2022

Na FB na mne vybafl tento obrázek a tak mě napadlo zkusit jednoduché cvičení. Překvapen jeho jednoduchostí a hlavně úžasnými výsledky ho dávám k inspiraci vám všem, kteří už umíte přecházet do stavu rozšířeného vědomí (otevírat kvantové pole)

Projeďte si postupně všechny hormony a klidně i vícekrát dokola: Soustřeďte se na název hormonu, přečtěte k jakým situacím se váže, poté aktivujte stav rozšířeného vědomí (otevřete kvantové pole) a zadejte záměr, ať vás tento hormon zaplaví. 

U toho se soustřeďte na tu část obrázku, která přísluší k hormonu (viz metoda použití Archetpu - Matrix 2). Případně si představujte, že jste právě prožili některou z uvedených situací. Sledujte, co se bude dít s vašimi pocity. Cítíte něco nového? Jaké to je? 

Každému hormonu věnujte alespoň 2-3 minuty a nechte se zaplavit těmi pocity, které přináší. Pak poděkujte a zkuste jiný hormon. A klidně vícekrát dokola. Otestujte, jaký hormon se vám nejvíce líbí. U mne vede Oxytocin. Jako všechny byly prima, ale u Oxytocinu mne zaplavila úplně mega porce absolutního blaha . Jsem vysmátej jak měsíček. A to jsem ještě v práci :)